Venezuelakodin postar Query
VenezuelaCapitalCaracasBarrio 11 de Agosto: 1010
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Barrio 11 de Agosto, Caracas, Capital: 1010

1010

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Barrio 11 de Agosto, Caracas, Capital
Qytet :Barrio 11 de Agosto
Rajon 2 :Caracas
Rajon 1 :Capital
Vend :Venezuela
Kodi Postar :1010

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :VE-A
gjerësi :10.51871
gjatësi :-66.91213
Zona Koha :America/Caracas
Koha Koordinuar Universal :UTC-4:30
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Barrio 11 de Agosto, Caracas, Capital është e vendosur në Venezuela.Kodi i saj është zip 1010.

Të tjerët u kërkohet në
Barrio 11 de Agosto, Caracas, Capital,1010 ©2014 kodin postar Query