Venezuelakodin postar Query
VenezuelaCapitalCaracasBarrio 29 de Julio: 1020
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Barrio 29 de Julio, Caracas, Capital: 1020

1020

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Barrio 29 de Julio, Caracas, Capital
Qytet :Barrio 29 de Julio
Rajon 2 :Caracas
Rajon 1 :Capital
Vend :Venezuela
Kodi Postar :1020

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :VE-A
gjerësi :10.52741
gjatësi :-66.97035
Zona Koha :America/Caracas
Koha Koordinuar Universal :UTC-4:30
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Barrio 29 de Julio, Caracas, Capital është e vendosur në Venezuela.Kodi i saj është zip 1020.

Të tjerët u kërkohet në
Barrio 29 de Julio, Caracas, Capital,1020 ©2014 kodin postar Query