Venezuelakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Aragüita, Caracas, Capital: 1223

1223

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Aragüita, Caracas, Capital
Qytet :Aragüita
Rajon 2 :Caracas
Rajon 1 :Capital
Vend :Venezuela
Kodi Postar :1223

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :VE-A
gjerësi :10.12860
gjatësi :-66.90060
Zona Koha :America/Caracas
Koha Koordinuar Universal :UTC-4:30
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Aragüita, Caracas, Capital është e vendosur në Venezuela.Kodi i saj është zip 1223.

Të tjerët u kërkohet në
Aragüita, Caracas, Capital,1223 ©2014 kodin postar Query