Venezuelakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Pedernales, Delta Amacuro, Guayana: 6401

6401

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Pedernales, Delta Amacuro, Guayana
Qytet :Pedernales
Rajon 2 :Delta Amacuro
Rajon 1 :Guayana
Vend :Venezuela
Kodi Postar :6401

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :VE-Y
gjerësi :9.95917
gjatësi :-62.26417
Zona Koha :America/Caracas
Koha Koordinuar Universal :UTC-4:30
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Pedernales, Delta Amacuro, Guayana është e vendosur në Venezuela.Kodi i saj është zip 6401.

Të tjerët u kërkohet në
Pedernales, Delta Amacuro, Guayana,6401 ©2014 kodin postar Query