Venezuelakodin postar Query
VenezuelaLos AndesTáchiraAguas Calientes: 5048
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Aguas Calientes, Táchira, Los Andes: 5048

5048

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Aguas Calientes, Táchira, Los Andes
Qytet :Aguas Calientes
Rajon 2 :Táchira
Rajon 1 :Los Andes
Vend :Venezuela
Kodi Postar :5048

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :VE-S
gjerësi :7.91806
gjatësi :-72.42944
Zona Koha :America/Caracas
Koha Koordinuar Universal :UTC-4:30
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Aguas Calientes, Táchira, Los Andes është e vendosur në Venezuela.Kodi i saj është zip 5048.

Të tjerët u kërkohet në
Aguas Calientes, Táchira, Los Andes,5048 ©2014 kodin postar Query