Venezuelakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Lecherías, Anzoátegui, Nor-Oriental: 6016

6016

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Lecherías, Anzoátegui, Nor-Oriental
Qytet :Lecherías
Rajon 2 :Anzoátegui
Rajon 1 :Nor-Oriental
Vend :Venezuela
Kodi Postar :6016

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :VE-B
gjerësi :10.18476
gjatësi :-64.65491
Zona Koha :America/Caracas
Koha Koordinuar Universal :UTC-4:30
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Lecherías, Anzoátegui, Nor-Oriental është e vendosur në Venezuela.Kodi i saj është zip 6016.

Të tjerët u kërkohet në
Lecherías, Anzoátegui, Nor-Oriental,6016 ©2014 kodin postar Query